O mnie

Jestem Kasia – absolwentka filologii hiszpańskiej i zakochana w buldogach francuskich miłośniczka seriali, filmów i książek (czytam trochę mniej niż oglądam). Jestem rodowitą poznanianką i nie wyobrażam sobie życia w innym mieście. Przygoda z serialami rozpoczęła się kiedy byłam jeszcze w liceum. Zaczęłam od takich pozycji jak „Prison Break”, „Heroes”, „One Tree Hill” i innych. W sumie obejrzałam lub nadal oglądam ok 150 pozycji, najróżniejszych gatunków. W związku z tym nie potrafię jednoznacznie wskazać jednego, ulubionego serialu, bo jest ich kilka.

Blog zyciowa-alternatywa.blog.pl  pomógł mi odkryć w sobie kreatywność i chęć pisania, o którą siebie nigdy nie podejrzewałam, i którą chciałabym dalej rozwijać. Według mnie seriale są potężnym medium, które wpływa na opinie i nastroje społeczne – na postrzeganie tematów, takich jak wojna, śmierć, szeroko rozumiane LGBT, in vitro czy adopcja. Są coraz bardziej odważne i traktują o tematach kontrowersyjnych albo całkowicie przemilczanych.
Z równym zachwytem pochłaniam filmy i książki.

Jestem laureatką akcji „Blog.pl promuje” 2015 i jeden z moich tekstów ukazał się na stronie głównej Onetu.
Jeżeli chcecie poznać moje gusta serialowo- filmowe, zajrzyjcie na mój Filmweb 
http://www.filmweb.pl/user/kasia_jana
gdzie możecie przeczytać kilka moich recenzji, oraz Twitter 
https://twitter.com/me_jana_
Facebook 
https://www.facebook.com/zyciowa.alternatywa.blog?pnref=lhc

Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą, zapraszam do kontaktu mailowego katarzyna.janickaa@gmail.com.

One thought on “O mnie

  1. Wybacz nachalność…wyjdę na świra, ale chciałem podziękować za kilka pozycji, których nie znałem :) świetne recenzje i jeszcze lepszy gust :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *